ESET nabídne všem stávajícím uživatelům ESET Smart Security bezplatný přechod na prémiovou verzi ESET Smart Security Premium. Tato verze, která obsahuje navíc funkci "šifrování dat a správce hesel" bude plně funkční až do doby jejich původně zakoupené licence.

S platností od 1. srpna 2017 začne i vašim zákazníkům posílat e-mail s výzvou k dobrovolnému přechodu na ESET Smart Security Premium. V e-mailu bude vložen unikátní odkaz, který odkáže uživatele na speciální stránku s tlačítkem pro aktivaci licence. Jediným kliknutím tak může potvrdit souhlas s nabídkou přechodu. Automaticky se u zákazníka změní pouze produkt z ESET Smart Security na ESET Smart Security Premium, ale datum expirace zůstane stejný podle původní licence.

Nabídku dostanou pouze uživatelé ESET Smart Security s exspirací licence od 1. 10. 2017 a dále. Nabídka se zároveň vztahuje pouze na licence objednané nejpozději do 31! . 7. 2017. Rozesílka zmíněných e-mailů bude odcházet po jednotlivých dnech až do 30. listopadu 2017. Nabídka se vztahuje na všechny varianty licencí, tedy na 1 - 3 roky a pro 1 - 4 počítače.

Při objednávce prodloužení se však bude možné vrátit k původní verzi ochrany, tedy k ESET Smart Security.

E-mail bude rozesílán na licenční e-mailovou adresu zákazníka. Pokud má zákazník více licencí registrovaných na stejnou e-mailovou adresu, obdrží ke každé takové licenci e-mail samostatně.

Srovnání produktů ESET pro domácnost.