Po několika letech testování "na vlastní kůži" zařazujeme do nabídky podnikatelský systém PROFIT.

Profit logo

Proč jsme si vybrali právě PROFIT, a proč ho nabízíme i vám, našim zákazníkům?

PROFIT je:

  • Moderní
  • Komplexní
  • Jednoduchý
  • Levný

Profit Screenshot

 

Moderní? PROFIT není zastaralý DOSový program, ale moderní přívětivá aplikace, která plně využije vlastností Vašeho počítače a spolupracuje se všemi druhy moderních periferií, od USB tiskáren a flash disků ke čtečkám čárových kódů.

Komplexní? PROFIT není nějaký prográmek, ale osvědčený software, který řeší vše, co při podnikání potřebujete. Nemusíte se tak obávat nespolehlivosti nebo toho, že budete muset používat více navzájem nekompatabilních programů.

Jednoduchý? PROFIT není zmenšená verze velkého a složitého podnikového systému. Je vytvořen přímo pro podnikatele, nenarazíte tak na zbytečnou komplikovanost, nebudete muset trávit mnoho času instalací a konfigurací systému, číst manuály, absolvovat školení...

Levný? Jaká je lepší cena než zadarmo? PROFIT je k dispozici zdarma jako freeware. Kromě licence FREE je nabízena i licence PLUS, která obsahuje některé prémiové funkce a i ta je nabízena za bezkonkurenčních podmínek.

Pro koho je systém určen?
  Pro podnikatele, živnostníky, OSVČ, pronajímatele, umělecké a jiné nezávislé profese, pro osoby, které podávají přiznání k dani z příjmů nebo DPH, pro subjekty, které potřebují vést daňovou evidenci.
  Pro společnosti (s.r.o. nebo a.s.), které mají jiný systém pro vedené účetnictví a v PROFITu chtějí používat neúčetní moduly jako objednávky, fakturace, pokladní knihy, sklady nebo ekonomické analýzy.


V čem Vám bude systém užitečný?
  Budete jednoduše vystavovat doklady - faktury, objednávky, paragony, dodací listy, pokladní doklady a další, tisknout je podle vlastních šablon, automaticky je zaúčtovávat. Kliknutím naimportujete objednávky z e-shopu nebo platby z Vaší banky. V přehledném prostředí povedete agendu objednávek, daňovou evidenci, DPH, pokladní knihy a knihy bankovních účtů, evidenci majetku či skladů. Systém Vám sestaví daňová přiznání, podá přehled o stavu podnikání v přehledných reportech a grafech.

EET - nejvýhodnější řešní na trhu? Systém s modulem EET zajistí odesílání zpráv o tržbách daňové správě, vygenerování bezpečnostního kódu poplatníka (BKP), převzetí fiskálního identifikačního kódu (FIK) a vytištění prodejního dokladu se všemi zákonnými náležitostmi. Modul umožňuje běžný („on-line“) i zjednodušený („off-line“) režim, kdy se doklady vystavené v době bez připojení odesílají následně po připojení k internetu. A to všechno bez pravidelných měsíčních poplatků!

Pokud vás tato krátká prezentace zaujala, a máte zájem o další informace, předvedení nebo rovnou implementaci, naváhejte, a kontaktujte CS23 !